ŽIVA Dřevostavby
Dřevostavby Živa - Klášterec - Dřevostavby na míru

Realizace a reference

Rodinný dům v Lanškrouně

Letos v lednu to bylo již jedenáct let, co jsme se nastěhovali do našeho rodinného domku. Byl to tehdy mrazivý víkend, kdy bylo po ránu až – 20°C a nám právě skončil zhruba roční maraton se stavbou naší dřevostavby. Byli jsme ve svém, všechno bylo nové a děti měli mraky místa pro své hračky.

Na začátku však bylo dlouhé rozhodování jaká bude dispozice, z čeho budeme stavět, jaké topení, krytinu, … . Po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli pro dřevostavbu s teplovzdušným vytápěním a rekuperací tepla. A na základě soukromého „výběrového řízení„ jsme se rozhodli pro stavbu na klíč od společnosti Živa a.s. z Klášterce nad Orlicí.

S odstupem času musíme říci, že jsme se tenkrát rozhodli správně.  Nejenže nebyla na překážku naše jasná představa o dispozici a uspořádání domu. Ale ani požadavek, že stavbu musí realizovat včetně inženýrských sítí a základové desky.

Žádná stavba se ve finále při řešení detailů neobejde bez nějakých problémů. Ale s lidmi ze Živy nebyl problém najít vždy řešení s kterým byly spokojeni obě strany. Na otázku, zda bychom udělali něco jinak, musíme samozřejmě odpovědět, že ano. Dnes jsou k dispozici nové technologie, materiály a postupy. Ale rozhodně by se to netýkalo práce, kterou odvedla společnost Živa a.s..

Pavel a Martina Dolečkovi

Lanškroun

29.1.2015

Vypracujeme vám nezávaznou kalkulaci zdarma.
Ušetříme vám čas a náklady za zbytečné investice.

Získat poptávku zdarma

Kde nás najdete

Články

  • Špaletová okna

    Špaletová okna jsou jako architektonický prvek známá přes 100let. Tento typ oken je možné použít i do moderních staveb. Mají vynikající vlastnosti, které ocení opravdu každý. Jak vypadá špaletové okno?…...
  • Mýty a fakta o dřevostavbách

    I když počet nízkoenergetických dřevostaveb narůstá, stále značně pokulháváme za okolními zeměmi. Dřevo bylo stavebním materiálem od prvopočátku stavebnictví. Navíc je obnovitelným zdrojem. Tak proč jej nevyužívat? Životnost nízkoenergetických dřevostaveb Mnoho…...

NAPIŠTE NÁM

Pokud chcete nějaké informace, vyplňte tento formulář. Budete kontaktováni, jak jen to bude možné.
Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Google reCAPTCHA: Neplatný klíč webu.

Podmínky zpracování osobních údajů

Podmínky zpracování osobních údajů

Osobní údaje zákazníku uvedené v poptávkovém formuláři budou zpracovány ŽIVA zemědělská obchodní, a.s. v souladu se zákonem GDPR o ochraně osobních údajů. Zákaznicí zasláním poptávkového formuláře souhlasí se zpracováním jména, e-mailové adresy a telefonického kontaktu za účelem zasílání nabídek týkající se předmětu poptávky uvedené v poptávkovém formuláři nebo za účelem zodpovězení zaslaných dotazů.

Zavřít okno