ŽIVA Dřevostavby
Dřevostavby Živa - Klášterec - Dřevostavby na míru

Realizace a reference

REPLIKY ROUBENÝCH DOMŮ

Máme rádi šikovné české ručičky, a proto Vám zhotovíme repliky starých roubených staveb či jakéhokoli masivního nábytku.

V dnešním náročném světě je útěk do přírody mnohdy útěchou naší duše.

Repliky roubených domů

Roubené domy dotvářely vždy ráz malebných horských vesniček. Tuto krásu je škoda ničit. Proto svojí prací přispíváme k obnově těchto krásných staveb.

Opravíme nejen staré stavby, ale i stavby památkově chráněné. Pro skanzeny jsme schopni na základě dobových plánů vyrobit jakýkoli typ roubené stavby.

Pokud jsou staré domy moc zničené provedeme demolici poničených částí a vystavíme dům znovu. Uděláme Vám jeho přesnou kopii – repliku.

Repliky nábytku

Selský nábytek neodmyslitelně patří do všech roubených domků i stylových restaurací či penzionů. Dle původního nábytku jsme schopni provést naprosto identické repliky.

Dřevěný nábytek nejen v selském stylu má své kouzlo, a proto by neměl být nahrazován nábytkem moderním. Alespoň ne v místech, kde by to narušilo celkový koncept místa či stavby.

Nejčastějšími replikami bývají repliky interiérů roubených domů. Ať u nových nebo u obnovených. Kuchyně s kachlovými kamny a pravým selským nábytkem potěší opravdu každého.

Vypracujeme vám nezávaznou kalkulaci zdarma.
Ušetříme vám čas a náklady za zbytečné investice.

Získat poptávku zdarma

Kde nás najdete

Články

  • Špaletová okna

    Špaletová okna jsou jako architektonický prvek známá přes 100let. Tento typ oken je možné použít i do moderních staveb. Mají vynikající vlastnosti, které ocení opravdu každý. Jak vypadá špaletové okno?…...
  • Mýty a fakta o dřevostavbách

    I když počet nízkoenergetických dřevostaveb narůstá, stále značně pokulháváme za okolními zeměmi. Dřevo bylo stavebním materiálem od prvopočátku stavebnictví. Navíc je obnovitelným zdrojem. Tak proč jej nevyužívat? Životnost nízkoenergetických dřevostaveb Mnoho…...

NAPIŠTE NÁM

Pokud chcete nějaké informace, vyplňte tento formulář. Budete kontaktováni, jak jen to bude možné.
Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Google reCAPTCHA: Neplatný klíč webu.

Podmínky zpracování osobních údajů

Podmínky zpracování osobních údajů

Osobní údaje zákazníku uvedené v poptávkovém formuláři budou zpracovány ŽIVA zemědělská obchodní, a.s. v souladu se zákonem GDPR o ochraně osobních údajů. Zákaznicí zasláním poptávkového formuláře souhlasí se zpracováním jména, e-mailové adresy a telefonického kontaktu za účelem zasílání nabídek týkající se předmětu poptávky uvedené v poptávkovém formuláři nebo za účelem zodpovězení zaslaných dotazů.

Zavřít okno